Včelárske potreby

Novinka
  • APIVITAL® sirup TEKUTÝ CUKOR PRE VČELY, 14KG
  • APIVITAL_vedro_veko

APIVITAL® sirup TEKUTÝ CUKOR PRE VČELY, 14KG

  • Kód: AV_14KGVEDRO

APIVITAL® sirup TEKUTÝ CUKOR PRE VČELY
Doprava iba na palete, najvhodnejší je osobný odber.


BEZPEČNÉ A KVALITNÉ KRMIVO PRE VAŠE VČELY

24,70 s DPH 20,58 € bez DPH
Na sklade

APIVITAL® sirup TEKUTÝ CUKOR PRE VČELY, 14KG

S krmivom APIVITAL sirup od nás získavate veľa výhod:

BEZPEČNÉ KRMIVO

vďaka prevahe fruktózy naše krmivo v úľoch nekryštalizuje ani pri nízkych teplotách a je tak počas celej zimy k dispozícii včelám.

ZARUČENÁ ČISTOTA KRMIVA

Krmivo zodpovedá svojím zložením súčasným požiadavkám na zdravú výživu včiel, predovšetkým neobsahuje škodlivé a balastné látky, ako HMF, maltózu, maltotriózu a pod.

SILNÁ VČELSTVÁ

Väčšina včelárov, ktorí kŕmia včely naším krmivom APIVITAL® sirup, , uvádza, že včelstvá sú na jar silnejšie, vitálnejšie, idú skôr do rozvoja. Dôvodom je, že naše krmivo ďaleko viac vyhovuje potrebám včiel na zloženie zimného krmiva, ako často používaná sacharóza.

NAKŔMITE RÝCHLO A ĽAHKO

Či už mladý alebo starší včelár, či už máte pár včelích rodín alebo stovky včelstiev, určite oceníte omnoho rýchlejšie a pohodlnejšie kŕmenie našim krmivom APIVITAL® sirup. Napr. ak kúpite naše krmivo v vedierku, potom vlastné zakŕmenie včiel nie je o veľa zložitejšie, ako zloženie nálepky z tohto vedra.

VÝBORNÁ CENA

Pri započítaní všetkých nákladov so zháňaním a rozpúšťaním kryštálového cukru, porovnanie výsledných zásob a prínosu pre včely Vás naše krmivo APIVITAL® sirup vyjde lacnejšie.

KŔMENIE SIRUPOM APIVITAL®

Vďaka prevahe fruktózy je APIVITAL® sirup úplne bezpečné krmivo aj pre zimné kŕmenie včelstiev. Vysoký podiel fruktózy totižto znamená, že krmivo má minimálnu tendenciu kryštalizovať aj pri nízkych teplotách. Tým je zaručené, že včely nebudú hladovať na plných zásobných rámcoch.

APIVITAL® splňuje základné výživové potreby včiel. Obsahuje výlučne sacharózu a stavebné prvky sacharózy, glukózu a fruktózu, čo sú monosacharidy tvoriace cca 90% sušiny medu. APIVITAL® sirup je z viac ako 99% využiteľný pre včelu. Z optimálneho zloženia vyplýva tiež nízka energetická náročnosť na spracovanie včelou pri ukladaní zásob.

Doprava iba na palete, najvhodnejší je osobný odber.

 

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod

OZNAM

Vážení zákazníci!

V dňoch 15.7.2024 - 19.7.2024 bude naša kamenná predajňa ZATVORENÁ z dôvodu čerpania celozávodnej dovolenky.

Vaše objednávky budeme expedovať 22.7.2024.