Včelárske potreby

 • Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a uzavretým okruhom 400V, PREMIUM
 • odvieckovacie-zariadenie-classic-1.jpg

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a uzavretým okruhom 400V, PREMIUM

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a uzavretým okruhom 400V určený na odviečkovanie medových plástov pred vytáčaním medu.
6 304 s DPH / ks 5 253,33 € bez DPH / ks
Na objednávku

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a uzavretým okruhom 400V, PREMIUM

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a uzavretým okruhom 400V, PREMIUM je zariadenie na odviečkovanie medových plástov pred vytáčaním medu. Je vysoko efektívny a účinný. Rada odviečkovacích stolov Premium Line sa vyznačuje celonerezovým vyhotovením a intuitívnym ovládaním PC-03 s veľkým displejom. Zariadenie pracuje s vibračnými nožmi, ktoré odviečkujú rámiky. Nové, zmodernizované nože umožňujú dôkladnejšie odviečkovanie. Nože sú vyhrievané prostredníctvom kvapaliny, ktorá cirkuluje v uzavretom okruhu. Takto vyhrievané nože dosahujú rovnomernejšie zahrievanie a taktiež ostanú nože dlhšie zohriate v prípade výpadku elektrického prúdu. Zariadenie je vybavené podávačom, ktorý automaticky podáva zaviečkované rámiky. Odviečkovací stôl nemá zbernú nádrž na odviečkovaný materiál. Je navrhnutý tak, aby odviečkovance padali priamo do lisu na odviečkovance, ktorý následne oddelí med a vosk. K odviečkovaciemu stolu s automatickým podávačom je možné osobitne zakúpiť lis na odviečkovance s kapacitou 100 kg/hod alebo 200 kg/hod.
Zariadenie je možné použiť na odviečkovanie klasických rámikov, hoffmanových rámikov (rámiky s plieckami) a taktiež na rámiky s medzerníkmi.

Odviečkovací stôl sa vyrába na zakázku, preto Vás prosíme uvádzať rozmer rámika (ideálne technický výkres rámika alebo 5 ks vzorových rámikov).

Technické parametre

 • Pracovné napätie zariadenia: 400 V
 • Frekvencia: 50 Hz
 • Výkon motora pohonu nožov: 0,18 kW
 • Výkon motora pohonu podávača: 0,12 kW
 • Rotačná rýchlosť motora: 9 ot/min
 • Výkon ohrievača uzavretého okruhu: 2000 W
 • Čas na zohriatie nožov: cca 20  minút
 • Výkon: 4 rámiky za minútu

Popis ovládania PC-03 odviečkovacích stolov Premium Line:

 1. Podávač rámikov: pomocou regulátora je možné nastaviť smer otáčania podávača (tlačidlo "ŠTART" s príslušnou šípkou) a tiež otáčky motora (tlačidlá "+" alebo "-").
 2. Pohon nožov a reťaze dopravníka: pomocou regulátora je možné zapnúť alebo vypnúť pohon nožov a reťazový dopravník (tlačidlá "START" a "STOP"). Aktuálny stav práce sa zobrazuje na displeji ovládania.
 3. Systém vyhrievania nožov: regulátor umožňuje spustiť alebo zastaviť prevádzku výhrevnej jednotky nožov (tlačidlá "START" a "STOP") a reguláciu teploty kvapaliny cirkulujúcej v uzavretom okruhu ("+", "-"). Na displeji ovládača sa zobrazuje aktuálny prevádzkový stav, ako aj aktuálna a nastavená teplota.

Tovar, ktorý nie je uvádzaný ako tovar skladom, vieme zabezpečiť a dodať max. do 60 dní od zaplatenia predfaktúry.

Súvisiace produkty

Odviečkovače

Odviečkovače

Lis na odviečkovance 100 kg/hod k odviečkovacím stolom PREMIUM

Lis na odviečkovance 100 kg/hod k odviečkovacím stolom PREMIUM určený na oddelenie medu od odviečkovancov mechanickým spôsobom.
4 803 s DPH / ks
4 002,50 € bez DPH / ks
Na objednávku
Kód: W20966_A

Odviečkovače

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a vyhrievanými nožmi 400V, CLASSIC

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a elektricky vyhrievanými nožmi 400V určený na odviečkovanie medových plástov pred vytáčaním medu.
4 250 s DPH / ks
3 541,67 € bez DPH / ks
Na objednávku
Kód: W902E

Odviečkovače

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a uzavretým okruhom 400V, CLASSIC

Odviečkovací stôl s automatickým podávačom a uzavretým okruhom 400V určený na odviečkovanie medových plástov pred vytáčaním medu.
4 416 s DPH / ks
3 680 € bez DPH / ks
Na objednávku
Kód: W902Z

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod